Jógový pobyt plný radosti, pohybu a relaxace pro tělo i duši v Ománu vás bude bavit. O aktivní stránku pobytu se postará  instruktorka Ester Novotná, čekají Vás každý den 2 hodiny pohybu a na hladký průběh Vašeho pobytu a poznávací část se zaměří náš český delegát.

Panenská příroda, prastaré památky a nesmírně laskaví  lidé. Omán, skrytý poklad Orientu, si oproti moderní Dubaji zachoval svou původní tvář, přitom ale splňuje podmínky, které si stanoví i velmi nároční cestovatelé. Čeká na vás 2000 km dlouhé pobřeží s fjordy a opuštěnými plážemi, nedotčená pohoří, fascinující poušť i tisícileté památky, které můžete objevit na doplňkových výletech.

Luxusní hotely se zázemím pro odpočinek i aktivní dolovenou včetně cvičení jógy celkový dojem z Vaší exotické zimní dovolené doladí do detailu.

Letíme přímým letem z Prahy, doba letu je 6 hodin.

Teplota v zimních měsících odpovídá našemu  létu – voda i vzduch  kolem 27 -30°C

TERMÍN

 26.02.-05.03.2025

 

Vaše lektorka – Ester Novotná

Jmenuji se Ester Novotná a s radostí budu vaší průvodkyní světem jógy a sebepoznání. Bez lpění na jediné správné praxi, ale s důvěrou ve vlastní cestu každého člověka a v zázraky života.
Jak bychom chtěli, aby náš život vypadal? Jaká přesvědčení nám v tom brání? Jaké možnosti nám změna nabízí?
Jóga mne učí pokládat si klíčové otázky a dává odvahu setkávat se sama se sebou při odpovídání si na ně.
Když jsem před 13 lety poprvé zkusila jógovou praxi, netušila jsem, jak kvalitní život budu díky ní moct nyní prožívat. Přináší mi vystoupení z role oběti a nadhled. Učí mě trpělivosti, soucitu, lásce k sobě i všem ostatním. Učí mě nehodnotit. Dává mi možnost nořit se hlouběji do svého nitra a pravidelně se setkávat se svými stíny. A to, co mi přináší, přetvořit ve svůj prospěch.
Toto blahodárné působení jógy na tělo i duši pomáhám objevovat sedmým rokem i vám. Nabízím hodiny ashtanga vinyasa jógy, vinyasa flow, jin jógy a jemné jógy.
Učím své klienty objevovat sebe a to, co funguje právě pro ně. Největší radost mám, když si věnují čas a vyzkouší, že to jde!
Přeji si, aby nám všem praxe pomáhala nacházet radost, klid a mír v každém okamžiku. Mým záměrem je šířit jógu tak, jak nejlépe dovedu.
Mimo vedení lekcí jógy se věnuji holistickým terapiím BodyTalk a Access Consciousness. Život nemusí být plný dramat a těžkostí – jsou možnosti, jak se cítit lehce, na duši i v těle. A zvu i vás k prožívání této kvality života!

Velmi se těším na setkání,

Ester

Omán – Muscat

VÍTEJTE V OMÁNU - MUSCAT

Omán – Muscat

HOTEL BARCELÓ MUSSANAH 4* all inclusive

Poloha

Resort se nachází přímo u písčité pláže v regionu Jižní Batinah u Ománského zálivu. Letiště je vzdálené cca 1 hodinu, samotný Muscat je vzdálený cca 1 hodinu a půl. Je ideálním výchozím bodem k objevování nejlépe střežených tajemství Středního východu.

Resort se skládá ze 3 budov, Vstupní hala s recepcí (24h), hlavní restaurace Mydan s terasou, kde se podávají snídaně, obědy i večeře.), kavárna (za poplatek), Deck bar (12:00-23:00), bar u bazénu (12:00-23:00), sisha bar (za poplatek), konferenční místnost. Hotel Barceló Mussanah Resort disponuje 4 bazény s výhledem na Ománský záliv a jedním dětským bazénem. Osušky, lehátka i slunečníky jsou u bazénu zdarma. Resort je obklopen krásnou zahradou a palmami. Celý komplex, včetně pláže má bezplatné Wi-Fi připojení.
Resort je přizpůsobený a vhodný i pro osoby s pohybovým omezením.

PlážSoukromá dlouhá písečná pláž u hotelu. Lehátka, osušky a slunečníky zdarma. Bar v rámci all inclusive u bazénu nedaleko pláže. Plážové altánky za poplatek.

Pokoje – DELUXE  31 m2

V základní ceně jsou nabízené pokoje typu Deluxe s možností až 2 přistýlek, o rozloze 31 m2 s výhledem do okolí a na pohoří Hajar. Pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, SAT/TV, WiFi, telefonem, minibarem (za poplatek), setem na přípravu kávy/čaje, trezorem a balkonem.

Za příplatek pokoje Superior s výhledem na moře, rodinné pokoje a suite, případně duplex pokoje pro 4-6 osob.

Na vyžádání je možné zajistit pokoj přizpůsobený pro osoby s pohybovým omezením (kategorie Deluxe a Superior). Pokoje jsou umístěné ve dvou budovách, v hlavní budově většinou základní typy pokojů, v druhé budově pokoje vyšších kategorií.

Exkluzivně lze za příplatek zahrnout do pobytu nezapomenutelné přenocování v poušti. Přespat v poušti je zážitek na celý život. Wahibská poušť vypadá jako z pohádky, všude kolem Vás budou jen nekonečné duny a hedvábný písek.

Více o vybavení hotelu

Minigolf, 2 tenisové kurty, stolní tenis, jóga (ráno na pláži, ve večerních hodinách u přístavu), badminton, volejbal, dětský klub, water park.
Součástí resortu je i Zayna Spa and Health Fitness Club , který má 10 místností pro procedury (za poplatek) a personalizované služby jako jsou lázně, sauna (jen v části pro muže), pára, jacuzzi a posilovna (zdarma). Posilovna je otevřena 24/7.
Za poplatek jsou také možné lekce potápění a plachtění na otevřeném moři, paddleboard, jet ski, banana boat, zipline, vodní dýmka a mnoho dalšího.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (6:30-10:30), obědy (12:30-15:30), večeře (18:30-22:30) formou bufetu, svačinu (16:30-17:30), nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.
Od soboty do čtvrtka se alkohol podává od 12:00 do 23:00. V pátek jsou alkoholické nápoje podávány od 14:00 do 23:00. Dle místních zákonů – od 21:00 hod. nemají děti přístup do baru u bazénu a jeho okolí.

Cena zahrnuje:

  • Letenku z/do Prahy (přímý let do Muscatu)
  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji , s all inclusive
  • Dopravu klimatizovaným autobusem z/na letiště do hotelu
  • Český delegát
  • Jógová praxe pod vedením Ester Novotné
  • Zákonné pojištění CK

Můžete si připlatit:

Komplexní cestovní pojištění včetně covid a storna zájezdu 

Ostatní příplatky: bakšišné (spropitné místním průvodcům a řidičům) : 35 USD/ celý pobyt

Doplňkové výlety ( výběr na místě)

* Prohlídka Muscatu s průvodcem

* Potápění a šnorchlování na Daymaniatských ostrovech

* Bimmah Sink Hole – Wadi Shab (lehká turistika a plavání) 

* Poušť Wahiba a západ slunce na dunách ( s možností přespat v pouštním kempu)

* Nizwa – pevnost a výroba lodí

* Jebel Shams – Grand Canyon

CENA

34 990,-

(kapacita skupiny omezena na 8 pokojů, s rezervací neváhejte)

DOPLŇKOVÉ VÝLETY

PLATBA A STORNO

Záloha při rezervaci více než 3 měsíce před cestou 6 000,- Kč, jinak 20%, doplatek 4 týdny před cestou.

Cestovní pojištění je splatné se zálohou zájezdu.

Pokud se obáváte možných změn z vaší strany, doporučujeme uzavřít komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu.

Ck je pojištěna proti úpadku u pojišťovny ARCUS SOLUTION

Nezávazná rezervace
vyplňte formulář