Jógový pobyt plný radosti, pohybu a relaxace pro tělo i duši v Ománu vás bude bavit. O aktivní stránku pobytu se postará  instruktorka Lenkou Schuldesovou, čekají Vás každý den 2 hodiny pohybu a na hladký průběh Vašeho pobytu a poznávací část se zaměří náš český delegát.

Panenská příroda, prastaré památky a nesmírně laskaví  lidé. Omán, skrytý poklad Orientu, si oproti moderní Dubaji zachoval svou původní tvář, přitom ale splňuje podmínky, které si stanoví i velmi nároční cestovatelé. Čeká na vás 2000 km dlouhé pobřeží s fjordy a opuštěnými plážemi, nedotčená pohoří, fascinující poušť i tisícileté památky, které můžete objevit na doplňkových výletech.

Luxusní hotely se zázemím pro odpočinek i aktivní dolovenou včetně cvičení jógy celkový dojem z Vaší exotické zimní dovolené doladí do detailu.

Letíme přímým letem z Prahy, doba letu je 6 hodin.

Teplota v zimních měsících odpovídá našemu  létu – voda i vzduch  kolem 27 -30°C

TERMÍN

 19.02.-26.02.2025

 

Vaše lektorka – Lenka Schuldesová

Jmenuji se Lenka Schuldesová a žiji jógu. Na jógovou cestu jsem nakročila před více než 20ti lety a natolik mě oslovila, že mi úplně změnila život …. k lepšímu. 

Od dětství jsem se léčila s těžkým astmatem, chronickým nevyléčitelným onemocněním dýchacích cest. Každodenní potíže mi neumožňovaly vést plnohodnotný život. Až do té doby, než jsem začala docházet na lekce jógy. Hned po prvních hodinách jsem se začala cítit lépe a další pravidelnou praxí se zdravotní stav zlepšoval. Tím se můj zájem o jógu zvyšoval. Přečetla jsem hodně knih. Absolvovala mnoho seminářů, přednášek, kurzů. V Čechách i v Indii se učila od nejlepších…. Po 20ti letech praxe jsem pro sebe přestala být nemocná. Ani lékaři už dávno mojí diagnózu neoznačují jako “těžkou”. Jsem důkazem toho, že nevyléčitelné nemoci neexistují 🙂  A že pokud se změní  mysl, změní se všechno … tělo, zdraví, vztahy, práce, život…. a tak jsem opustila teplé místo v kanceláři, nefunkční vztahy a kráčím zlehka dále po jógové cestě a svoji zkušenost předávám ve svém jógovém studiu v Bílině, nebo v Lázních Teplice. Také na mnoha krásných místech v České republice, nebo v zahraničí.  Těším se, že se někde potkáme….. 

Omán – Muscat

VÍTEJTE V OMÁNU - MUSCAT

Omán – Muscat

HOTEL BARCELÓ MUSSANAH 4* all inclusive

Poloha

Resort se nachází přímo u písčité pláže v regionu Jižní Batinah u Ománského zálivu. Letiště je vzdálené cca 1 hodinu, samotný Muscat je vzdálený cca 1 hodinu a půl. Je ideálním výchozím bodem k objevování nejlépe střežených tajemství Středního východu.

Resort se skládá ze 3 budov, Vstupní hala s recepcí (24h), hlavní restaurace Mydan s terasou, kde se podávají snídaně, obědy i večeře.), kavárna (za poplatek), Deck bar (12:00-23:00), bar u bazénu (12:00-23:00), sisha bar (za poplatek), konferenční místnost. Hotel Barceló Mussanah Resort disponuje 4 bazény s výhledem na Ománský záliv a jedním dětským bazénem. Osušky, lehátka i slunečníky jsou u bazénu zdarma. Resort je obklopen krásnou zahradou a palmami. Celý komplex, včetně pláže má bezplatné Wi-Fi připojení.
Resort je přizpůsobený a vhodný i pro osoby s pohybovým omezením.

PlážSoukromá dlouhá písečná pláž u hotelu. Lehátka, osušky a slunečníky zdarma. Bar v rámci all inclusive u bazénu nedaleko pláže. Plážové altánky za poplatek.

Pokoje – DELUXE  31 m2

V základní ceně jsou nabízené pokoje typu Deluxe s možností až 2 přistýlek, o rozloze 31 m2 s výhledem do okolí a na pohoří Hajar. Pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, SAT/TV, WiFi, telefonem, minibarem (za poplatek), setem na přípravu kávy/čaje, trezorem a balkonem.

Za příplatek pokoje Superior s výhledem na moře, rodinné pokoje a suite, případně duplex pokoje pro 4-6 osob.

Na vyžádání je možné zajistit pokoj přizpůsobený pro osoby s pohybovým omezením (kategorie Deluxe a Superior). Pokoje jsou umístěné ve dvou budovách, v hlavní budově většinou základní typy pokojů, v druhé budově pokoje vyšších kategorií.

Exkluzivně lze za příplatek zahrnout do pobytu nezapomenutelné přenocování v poušti. Přespat v poušti je zážitek na celý život. Wahibská poušť vypadá jako z pohádky, všude kolem Vás budou jen nekonečné duny a hedvábný písek.

Více o vybavení hotelu

Minigolf, 2 tenisové kurty, stolní tenis, jóga (ráno na pláži, ve večerních hodinách u přístavu), badminton, volejbal, dětský klub, water park.
Součástí resortu je i Zayna Spa and Health Fitness Club , který má 10 místností pro procedury (za poplatek) a personalizované služby jako jsou lázně, sauna (jen v části pro muže), pára, jacuzzi a posilovna (zdarma). Posilovna je otevřena 24/7.
Za poplatek jsou také možné lekce potápění a plachtění na otevřeném moři, paddleboard, jet ski, banana boat, zipline, vodní dýmka a mnoho dalšího.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (6:30-10:30), obědy (12:30-15:30), večeře (18:30-22:30) formou bufetu, svačinu (16:30-17:30), nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.
Od soboty do čtvrtka se alkohol podává od 12:00 do 23:00. V pátek jsou alkoholické nápoje podávány od 14:00 do 23:00. Dle místních zákonů – od 21:00 hod. nemají děti přístup do baru u bazénu a jeho okolí.

Cena zahrnuje:

  • Letenku z/do Prahy (přímý let do Muscatu)
  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji , s all inclusive
  • Dopravu klimatizovaným autobusem z/na letiště do hotelu
  • Český delegát
  • Zákonné pojištění CK

Můžete si připlatit:

Komplexní cestovní pojištění včetně covid a storna zájezdu 

Ostatní příplatky: bakšišné (spropitné místním průvodcům a řidičům) : 35 USD/ celý pobyt

Doplňkové výlety ( výběr na místě)

* Prohlídka Muscatu s průvodcem

* Potápění a šnorchlování na Daymaniatských ostrovech

* Bimmah Sink Hole – Wadi Shab (lehká turistika a plavání) 

* Poušť Wahiba a západ slunce na dunách ( s možností přespat v pouštním kempu)

* Nizwa – pevnost a výroba lodí

* Jebel Shams – Grand Canyon

CENA

34 390,-

(kapacita skupiny omezena na 8 pokojů, s rezervací neváhejte)

DOPLŇKOVÉ VÝLETY

PLATBA A STORNO

1. Záloha při rezervaci  do 30.06.2024: 1000,- Kč , při přihlášení po 30.06.2024 1. záloha 6 000,- Kč

2. záloha 30.10.2024 10 000,- Kč

3. doplatek 4 týdny před cestou.

Cestovní pojištění je splatné se zálohou zájezdu.

Nezávazná rezervace
vyplňte formulář