Cestujte s námi

k Rudému moři do Jordánska do Ammánu k Mrtvému moři do Dubaje do Maroka

Golden travel

O nás a proč s námi

Vítáme Vás v naší cestovní kanceláři, jejíž  hlavu a srdce tvoří mezinárodní spolupráce společníků z České Republiky a Jordánska. Představíme Vám nejen to nejlepší z obou našich zemí, ale i ta nejzajímavější místa Evropy a Středního Východu. Více než 20 let praxe v cestovním ruchu se znalostí místních zvyků spolu s pečlivě vybranými dodavateli služeb a citem k našim zákazníkům nám dovolují vytvářet skvělé cestovatelské produkty plné bohatých zážitků.

Zajišťujeme servis pro příjezdovou turistiku, zájmové programy, konferenční turistiku i katalogovou nabídku zájezdů pro jednotlivce.

Golden travel

Spolupracujeme

Proč navštívit Jordánsko?

Tato země by měla být plná turistů nejen kvůli návštěvě světoznámé Petry nebo pro koupání v Mrtvém moři. Jordánsko patří k novým trendovým cílům a na každém kroku vaší cesty vás překvapí a potěší.

  • bezpečná a laskavá země
  • restart zdraví a odpočinek u Mrtvého moře
  • potěšení pro gurmány
  • kultura a poznávání
  • ve stopách náboženství
  • potápění a šnorchlování v Rudém moři
  • jedinečné zážitky a aktivity

Aktuální informace k cestování covid

Vážení klienti,
sledujeme pro Vás aktuální podmínky cestování covid a  na této stránce, případně  po rezervaci  zájezdu Vás budeme emailem neprodleně infomovat o aktuálních změnách a předpisech.

V současné chvíli platí:

  • Pro cestu do Jordánska potřebujete PCR test ne starší než 72 hodin, platí to i pro očkované.
  • Pro návrat do ČR je povinné vyplnit příjezdový formulář a předložit PCR test provedený v Jordánsku, který již zahrnujeme do ceny zájezdu a postaráme se o jeho provedení  ve zdravotnickém zařízení včetně platného certifikátu tak, aby to nenarušilo program Vaší cesty.

Užitečné odkazy

Pokud budete potřebovat pomoci s vyplněním formulářů, kontaktujte nás.  Každý občan ČR má nárok na 2 PCR a 4 antigenní  testy měsíčně zdarma.

Co Vám můžeme nabídnout

typy zájezdů

Máte zájem o katalog, ceník a nejnovější informace?

Zanechte nám kontakt.

Otevírací doba kanceláře

středa – čtvrtek – pátek: 12:00 – 18:00

Nevyhovuje Vám čas? Vše vyřídíme online nebo si objednejte schůzku na Vámi vybraný čas a termín.