Vychutnejte si fantastické přírodní scenérie, architektonické skvosty, rušnou a stále pulzující Hanoj, Hochiminh, plavbu kajutovou lodí, zahrady orchideí, tradiční vesnice i impozatní deltu Mekongu s plovoucími trhy a to vše v jedinečné kombinaci  s jógovou praxí  SYSTÉM 5 TĚL  pod vedením Judity Cristovam Berkové.

Připravili jsme pro Vás úžasnou poznávací cestu, při které Vám představíme dechberoucí místa, místní zvyky a skvělou kuchyni.

Abychom vám přinesli maximum navštívených míst z jihu až na sever země, delší přejezdy jsou realizovány místní leteckou dopravou, do Vietnamu z Prahy letíme komfortně s Emirates’zavazadla až 30 kg, 2 jídla během letu,alko/nealko nápoje).  Zájezd je doprovázen místním česky mluvícím průvodcem. Ubytování jsme volili se snídaní, abyste měli možnost ochutnat nepřeberné množství místních specialit za velmi dostupné ceny.

TERMÍN

27.2. – 11.3.2023

JUDITA CRISTOVAM BERKOVÁ

  • 950 hodin akreditovaného jógového vzdělání
  • Trenér licence A – nejvyšší možné jógové vzdělání uznávané po celém světě
  • 3 roky studium Jógové filosofie a jógové terapie na UK
  • Jógu praktikuje od roku 2010
  • Jógu vyučuje od roku 2014
  • Pořádá jógové pobyty po celém světě od roku 2018
  • Autorka knih: Poselství ásan (2019) a Jak se sledují znamení – příručka Čarodějky světla (2023)

www.yogalifehappylife.cz

Tajemství jógového pohledu na svět: Systém 5 těl, meditace jako brána blaženosti a sluneční kód v každé buňce těla

Proč nás jóga tolik volá, je proto, že tušíme, že nejde o povrchové protahování těla. Vnímáme, že jde o mnohem, mnohem více. A toto více nás je náš potenciál. Potenciál bytostí slunce, které na chvilku zapomněli, že nejsou jen fyzické bublinky z masa a kostí.

V kouzelné zemi se společně vrátíme do své energetické podstaty. Do sféry, kde se dá skutečně něco měnit. Podíváme se společně na jógový systém 5 těl a na to, jak souvisí s interpretací tělesných symptomů. Společně si připomeneme, že meditace není zastavování myšlenek, ale že je to nahlédnutí za tyto myšlenkové obsahy. Do sféry blaženosti. Do naší podstaty. Do našeho jádra absolutní harmonie a čisté Lásky.

A tato krajina nám v tom všem pomůže.
Nemohu se na Vás dočkat.

Judita

Den 01

Odlet z Prahy

Odlet z Prahy v odpoledních hodinách (15:30) s Emirates.

Den 02

Přílet do SAIGONU (HO CHI MINH)

Náš průvodce a řidič vás přivítá na letišti a poté se přesunete do hotelu. Volný čas.

Den 03

HO CHI MINH (Saigon)

Den v  pulzujícím  městě plném lidí, kol, motorek a nepřeberných značkových i neznačkových obchodů a bister zahájíme návštěvou Paláce znovusjednocení, katedrály Notre Dame postavené  v letech 1877 až 1883 Francouzi, dále uvidíte budovu generální pošty a tržnici Ben Thanh – velmi obdivovanou pro svou francouzskou koloniální architekturu.

Stravování: snídaně

Jóga: v Tao Dan parku

Den 04

HO CHI MINH – BEN TRE – CANTHO

Ráno odjezd do My Tho za prohlídkou delty řeky Mekong – výlet lodí na ostrůvky plné bonsají a ovocných zahrad, řemeslné dílny. Místní domy z kokosových palem vás pohostí medovým čajem a sezónním ovocem, které si vychutnáte za zvuků lidové hudbu. Při procházce můžete vnímat každodenní život lidí, které živí převážně zemědělství a rukodělná výroba. Užijete si nenáročnou jízdu na kole po vesnických stezkách a prohlédněte si poklidnou krajinu na venkově BenTre.

Transfer do Cantho.

Stravování: snídaně, oběd

Jóga: v Tao Dan parku a  Ninh Kieu molo

Den 05

CANTHO – CAI RANG – HO CHI MINH   

Hlavním programem je návštěva plovoucího trhu Cai Rang. Je to jeden z největších trhů v deltě Mekongu. Zažijete prodejce nabízející  ovoce, zeleninu, prodávající oblečení a nespočet dalších druhů  zboží přímo z lodí. Následuje prohlídka místního domu Binh Thuy. Odpoledne návrat do Hochiminh.

Stravování: snídaně

Jóga: v Tao Dan parku a  Ninh Kieu molo

Den 06

TAYNINH – Cu CHI – CAO DAI – HOCHI MINH – DANANG

Po snídani odjezd na okraj města Hochiminh k návštěvě neuvěřitelných podzemních tunelů Cuchi-  historické místo spojené s dobou  americko-vietnamské války. Odpoledne pokračujete na  prohlídku chrámu Cao Dai, který patří k výjimečným – téměř extravagantním stavbám Vietnamu.  Návrat do Hochiminhu, přelet do Danang.

Stravování: snídaně

Jóga: v Tao Dan parku a  Ninh Kieu molo

Den 07

HOI AN

Dopoledne přejezd do Ba Na Hills, Danang, kde můžete prozkoumat scenérii zlatého mostu Golden Bridge. Odpoledne zažijete procházku úzkými klidnými uličkami Hoianu, abyste navštívili síň kongregace Fujian, dále 400 let starý japonský krytý most, historické domy a rybí trh. Čeká vás další výlet lodí po řece Thu Bon s návštěvou tradiční vesnice s výrobou keramiky a lodí.

Stravování: snídaně

Jóga: na platu u pláže

Den 08

HOI AN

Volný den v přímořském letovisku na pláži s bílým pískem

Stravování: snídaně

Jóga: na platu u pláže

Den 09

HOI AN – HUE

Prozkoumáte HUE – město zařazené do světového kulturního dědictví a formální hlavní město  Vietnamu z období 1802–1945. Kromě prohlídky města si užijete i výlet lodí po řece Huong s návštěvou pagody Thien Mu, královské paláce, hrobek krále Tu Duc a Khai Dinh.

Stravování: snídaně

Jóga: u Perfume river

Den 10

HUE – HANOI

Přelet do Hanoe, po kterém následuje prohlídka města. Navštívíte mauzoleum prezidenta Hochiminha, bývalý prezidentský palác (zvenku), jeho dům, pagodu s jedním sloupem, pagodu Tran Quoc , Chrám literatury (první univerzita ve Vietnamu založená v roce 1070), dále historické místo „Hoa Lo Prison“ – kdysi známé pod přezdívkou „Hanojský Hilton“, kterou mu dali američtí piloti. Okouzlí Vás chrám Ngoc Son a jezero Hoan Kiem. Shlédnete také unikátní vodní loutkové představení.

Stravování: snídaně

Jóga: v květinové zahradě naproti hotelu

Den 11

HANOI – zátoka HA LONG

Tento den přejedete se do kouzelné zátoky Ha Long a nastoupíte na kajutovou loď džunka pro okružní plavbu po místech, která patří do světového přírodního dědictví. Čekají vás jedinečné výhledy z lodi i atraktivní doprovodný program v ceně plavby (mořské kajaky, kurz vietnamské kuchyně, večerní lov olihní, ranní tai-či, pěší výlet na skalní vyhlídku a prohlídka jeskyní)
Stravování: snídaně, oběd, večeře, ubytování ve dvoulůžkové kabině lodi.

Jóga: na horní palubě lodi – sundeck

Den 12

HA LONG – HANOI – ODLET

Pokračujte v plavbě jedinečnou krajinou, která končí poledním brunchem a  po které následuje transfer zpět do Hanoe. Transfer na letiště a odlet z Vietnamu s přestupem do ČR

Stravování: ovocná snídaně, vydatný brunch

Jóga: na horní palubě lodi – sundeck

Den 13

Odlet do ČR s jedním přestupem v Dubaji

CENA ZAHRNUJE

11x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji ve 3* a 4* hotelích se snídaní/obědem/večeří dle rozpisu (Hanoi Monregency hotel 3*, Halong Glory cruise kajutová loď, Hue – Emm Hue hotel 3*, Hoian: Hoin central hotel 4* hotel, Hochiminh: Eden star  hotel 4*, Cantho – TTC hotel 4*), plavby lodí dle rozpisu programu, všechny vstupy na uvedený program, 2x přelet místní leteckou linkou, vízum, transfery klimatizovaným mini/busem, místní průvodce, zákonné pojištění CK

Můžete si připlatit:

Jednolůžkový pokoj:  8500,-

Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu: 140,-/den/osoba

PLATBA A STORNO

Záloha při rezervaci více než 3 měsíce před cestou 8000,- Kč, jinak 20%, doplatek 4 týdny před cestou.

Pokud se obáváte možných změn z vaší strany, doporučujeme uzavřít komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu.

Ck je pojištěna proti úpadku u pojišťovny UNION, a.s.

CENA

Pobytový balíček 38 990,-

 Letenka s Emirates  26 790,-

Nezávazná rezervace
vyplňte formulář