Vychutnejte si fantastické přírodní scenérie, architektonické skvosty, rušnou a stále pulzující Hanoj, Hochiminh, plavbu kajutovou lodí, zahrady orchidejí, tradiční vesnice i impozantní deltu Mekongu s plovoucími trhy a to vše v jedinečné kombinaci  s jógovou praxí  SYSTÉM 5 TĚL  pod vedením Judity Berkové.

Připravili jsme pro Vás úžasnou poznávací cestu, při které Vám představíme dechberoucí místa, místní zvyky a skvělou kuchyni.

Abychom Vám přinesli maximum navštívených míst z jihu až na sever země, delší přejezdy jsou realizovány místní leteckou dopravou, do Vietnamu z Prahy letíme komfortně s Emirates’ zavazadla až 30 kg, 2 jídla během letu, alko/nealko nápoje).  Zájezd je doprovázen místním česky mluvícím průvodcem. Ubytování jsme volili se snídaní, abyste měli možnost ochutnat nepřeberné množství místních specialit za velmi dostupné ceny.

TERMÍN

4.4.-16.4.2024

JUDITA   BERKOVÁ

  • 950 hodin akreditovaného jógového vzdělání
  • Trenér licence A – nejvyšší možné jógové vzdělání uznávané po celém světě
  • 3 roky studium Jógové filosofie a jógové terapie na UK
  • Jógu praktikuje od roku 2010
  • Jógu vyučuje od roku 2014
  • Pořádá jógové pobyty po celém světě od roku 2018
  • Autorka knih: Poselství ásan (2019) a Jak se sledují znamení – příručka Čarodějky světla (2023)

www.yogalifehappylife.cz

Tajemství jógového pohledu na svět: Systém 5 těl, meditace jako brána blaženosti a sluneční kód v každé buňce těla

Proč nás jóga tolik volá, je proto, že tušíme, že nejde o povrchové protahování těla. Vnímáme, že jde o mnohem, mnohem více. A toto více nás je náš potenciál. Potenciál bytostí slunce, které na chvilku zapomněly, že nejsou jen fyzické bublinky z masa a kostí.

V kouzelné zemi se společně vrátíme do své energetické podstaty. Do sféry, kde se dá skutečně něco měnit. Podíváme se společně na jógový systém 5 těl a na to, jak souvisí s interpretací tělesných symptomů. Společně si připomeneme, že meditace není zastavování myšlenek, ale že je to nahlédnutí za tyto myšlenkové obsahy. Do sféry blaženosti. Do naší podstaty. Do našeho jádra absolutní harmonie a čisté Lásky.

A tato krajina nám v tom všem pomůže.
Nemohu se Vás dočkat.

Judita

Den 01

Odlet z Prahy

Odlet z Prahy  s jedním přestupem do Ho Chi Minh.

Den 02

Přílet do HO CHI MINH (Saigonu)

Náš průvodce a řidič vás přivítá na letišti a poté se přesunete do hotelu. Volný čas.

Stravování: v letadle

Den 03

MY THO  – DELTA MEKONGU – BEN TRE

Ráno odjezd do My Tho a delty řeky Mekongu – výlet lodí na ostrůvky plné bonsají a ovocných zahrad, řemeslné dílny. Místní domy z kokosových palem vás pohostí medovým čajem a sezónním ovocem, které si vychutnáte za zvuků lidové hudby. Při procházce můžete vnímat každodenní život lidí, které živí převážně zemědělství a rukodělná výroba. Užijete si nenáročnou jízdu na kole (nebo moto rikšou) po vesnických stezkách a prohlédněte si poklidnou krajinu na venkově Ben Tre.

Transfer do ubytování.

Stravování: snídaně, oběd

 

Jóga

Večerní praxe v Cantho

Den 04

HO CHI MINH – DANANG – HOI AN

Návrat do Ho Chi Minh  a prohlídka  města s návštěvou Paláce znovusjednocení, katedrály Notre Dame postavené v letech 1877 až 1883 Francouzi, dále uvidíte budovu generální pošty a tržnici Ben Thanh – velmi obdivovanou pro svou francouzskou koloniální architekturu. V podvečer odlet do Danangu a transfer do Hoi An.

Stravování: snídaně

Jóga

Ranní praxe v Cantho

Den 05

HOI AN

Prohlídka jednoho z nejkrásnějších vietnamských  měst s kouzelnou přímořskou atmosférou , kterou  si užijete při procházce úzkými klidnými uličkami či při večerní plavbě lodí měsem plým lampionů.

Navštívíte  Palác kongregace Fujian, dále uvidíte  400 let starý japonský krytý most, historické domy a rybí trh.  Čeká vás další výlet lodí po řece Thu Bon s návštěvou tradiční vesnice s výrobou keramiky a lodí.

Hoi An – 2. noc

Stravování: snídaně

Jóga

Ranní a večerní praxe

Den 06

HOI AN – volný den

Pro  radost a odpočinek na  pláži,   na romantickou večerní projížďku,  ochutnávku místní kuchyně  v čele s čerstvými mořskými specialitami, nákupy  nebo čas zajít ke švadleně pro ušití tradičních šatů na míru i na  skvělou masáž za výborné ceny. Hoi An – 3. noc

Odpočíváte, ochutnáváte, užíváte si !

Stravování: snídaně

Jóga

Ranní a večerní praxe

Den 07

MY SON -Mramorové hory –  HUE

Po snídani se vydáte do Marble mountains, kde najdete pět posvátných mramorových věží a navštívíte  My Son, který je nejdéle fungující hinduistickým chrámovým komplexem v jihovýchodní Asii uvedený na seznamu  UNESCO.  Přejezd do Hue, ubytování

Stravování: snídaně

 

Jóga

Ranní a večerní praxe

Den 08

HUE

Prozkoumáte císařské  HUE – město zařazené do světového kulturního dědictví a formální hlavní město  Vietnamu z období 1802–1945. Kromě prohlídky města si užijete i výlet lodí po řece Huong s návštěvou pagody Thien Mu, královské paláce, hrobek krále Tu Duc a Khai Dinh.  Hue – 2.noc

Stravování: snídaně

Jóga

Ranní a večerní praxe

Den 9

HUE – HANOI

Přelet do Hanoe, po kterém následuje prohlídka města. Navštívíte mauzoleum prezidenta Hochiminha, bývalý prezidentský palác (zvenku), pagodu s jedním sloupem a  pagodu Tran Quoc , Chrám literatury (první univerzita ve Vietnamu založená v roce 1070), dále historické místo „Hoa Lo Prison“ – kdysi známé pod přezdívkou „Hanojský Hilton“, kterou mu dali američtí piloti. Okouzlí Vás chrám Ngoc Son a jezero Hoan Kiem. Shlédnete také unikátní  představení vodních loutek.

Stravování: snídaně

Jóga

Večení praxe

Den 10

HANOI – zátoka HA LONG

Tento den přejedete z Hanoe  do kouzelné zátoky Ha Long a nastoupíte na kajutovou loď  pro okružní plavbu po místech, která patří do světového přírodního dědictví. Čekají vás jedinečné výhledy z lodi i atraktivní doprovodný program v ceně plavby (mořské kajaky, kurz vietnamské kuchyně, večerní lov olihní, ranní tai-či, pěší výlet na skalní vyhlídku a prohlídka jeskyní) a také čas na párty a drinky za výborné ceny..

Stravování: snídaně, oběd, večeře, ubytování ve dvoulůžkové kabině lodi.

Den 11

HA LONG – HANOI – ODLET

Pokračujte v plavbě jedinečnou krajinou, která končí poledním brunchem a  po které následuje transfer zpět do Hanoe. Odpočinek na hotelu a v nočních hodinách transfer na letiště a odlet z Vietnamu s 1 přestupem do ČR

Stravování: ovocná snídaně, vydatný brunch

Den 12

Návrat do ČR kolem poledne

CENA ZAHRNUJE

9 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji ve 3*, 4* a 5* hotelích se snídaní/obědem/večeří dle rozpisu, plavby lodí dle rozpisu programu, všechny vstupy na uvedený program, 2x přelet místní leteckou linkou, vízum, transfery klimatizovaným mini/busem, místního průvodce a česky mluvícího průvodce, jógová praxe pod vedení Judity  Berkové 12 hodin,  zákonné pojištění CK

Můžete si připlatit:

Jednolůžkový pokoj:  8500,-

Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu: 160,-/den/osoba

Ostatní příplatky: bakšišné (spropitné místním průvodcům a řidičům) : 60 USD/ celý pobyt

PLATBA A STORNO

Záloha při rezervaci více než 3 měsíce před cestou 8000,- Kč, jinak 20%, doplatek 4 týdny před cestou.

Cestovní pojištění je splatné se zálohou zájezdu.

Pokud se obáváte možných změn z vaší strany, doporučujeme uzavřít komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu.

CK je pojištěna proti úpadku u pojišťovny ARCUS SOLUTION

CENA

61990,-

Mám zájem –  rezervace
vyplňte formulář