Vychutnejte si fantastické přírodní scenérie, architektonické skvosty, rušnou a stále pulzující Hanoj, Hochiminh, plavbu kajutovou lodí, zahrady orchidejí, tradiční vesnice  i impozantní deltu Mekongu s plovoucími trhy.

V kombinaci s jógou praxí na výjimečných místech bude Váš zážitek celistvý.

Jógovou praxi vede Lucie Polesná

TERMÍN

2.11. – 15.11.2023

Vaše lektorka

Lucie Polesná

Lucie se zabývá převážně terapeutickou jógou, je několikanásobnou absolventkou kurzu jóga v rehabilitaci a dalších kurzů jógy pro zdravá záda.

Je výjimečná svým empatickým a respektujícím přístupem ke svým studentům. Vede lekce pro veřejnost, seniory, onkologické pacienty a věnuje se i individuální práci s klienty.

Autorka komplexního on-line kurzu Vědomá jóga a e-booku Jóga pro zdravá záda.

Všechny lekce respektují zdraví prospěšný pohyb a individuální cestu do pozic.

“Důležité pro mě je předat Vám radost z pohybu, tak aby Vás lekce bavily a zároveň Vám zprostředkovaly nové poznaní Vašeho těla a jeho možností.”

www.luciepolesna.cz

Den 01: 2.11.2023

Odlet z Prahy s Emirates

Odlet z Prahy v odpoledních hodinách do Dubaje (Praha – Dubai  let 6 hodin), stopover 3 hodiny, dále let do Hanoe ( 5 h) časový posun oproti ČR +7 h

Den 02: 3.11.2023

Přílet do HANOE ve 12:40 h 

Náš průvodce a řidič vás přivítá na letišti a poté se přesunete do hotelu. Po ubytování a krátkém odpočinku si užijte  projížďku na kole ve staré čtvrti Hanoje. Volný čas.

Stravování: v letadle

Den 03: 4.11.2023

HANOI

Celodenní prohlídka Hanoe. Navštívíte mauzoleum prezidenta Hochiminha, bývalý prezidentský palác (zvenku), jeho dům, pagodu s jedním sloupem, pagodu Tran Quoc , Chrám literatury (první univerzita ve Vietnamu založená v roce 1070), dále historické místo „Hoa Lo Prison“ – kdysi známé pod přezdívkou „Hanojský Hilton“, kterou mu dali američtí piloti. Okouzlí Vás chrám Ngoc Son a jezero Hoan Kiem, kde shlédnete unikátní vodní loutkové představení.

Jóga: v květinové zahradě naproti hotelu

Stravování: snídaně

Den 04: 5.11.2023

HANOI – zátoka HA LONG

Tento den přejedete do kouzelné zátoky Ha Long a nastoupíte na kajutovou loď džunka pro okružní plavbu po místech, která patří do světového přírodního dědictví. Čekají vás úchvatné výhledy na jedinečnou krajinu.

Jóga: na horní palubě lodi – sundeck

Stravování: snídaně, oběd, večeře, ubytování ve dvoulůžkové kabině lodi

Den 05: 6.11.2023

HA LONG – HANOI – HUE

Pokračujte v plavbě jedinečnou  krajinou , po které následuje transfer zpět do Hanoe. Při cestě navštívíte keramickou vesnici Dong Trieu. Transfer na letiště a přelet z Hanoi do Hue.

Jóga: na horní palubě lodi – sundeck

Stravování: snídaně

Den 06: 7.11.2023

HUE – HOI AN a relax u moře

Prozkoumejte Hue – zařazené do světového kulturního dědictví, formální hlavní město Vietnamu z let 1802–1945. Dopoledne si užijete výlet lodí po řece Huong – perfume river –  s návštěvou pagody Thien Mu, královského paláce a hrobek krále Tu Duc a Khai Dinh.

Odpoledne přejezd do Hoi an – do starobylého půvabného města u pláže Cua Dai, která bude skvělým místem pro relax a nádherné koupání.

Jóga: u Parfume river

Stravování: snídaně

Den 07: 8.11.2023

HOI AN

Dopoledne přejezd do Ba Na Hills, Danang, kde můžete prozkoumat scenérii zlatého mostu Golden Bridge. Odpoledne zažijete procházku úzkými klidnými uličkami Hoianu, abyste navštívili síň kongregace Fujian, dále 400 let starý japonský krytý most, historické domy a rybí trh. Čeká vás další výlet lodí po řece Thu Bon s návštěvou tradiční vesnice s výrobou keramiky a lodí.

Jóga: na platu u pláže

Stravování: snídaně

Den 08: 9.11.2023

HOI AN – volný den

Stravování: snídaně

Jóga: na platu u pláže

Den 09: 10.11.2023

HOI AN – DA NANG – HOCHIMINH

Odlet do města Hochiminh ležícího na řece Saigon. Půldenní prohlídka města s návštěvou Paláce znovusjednocení, katedrály Notre Dame postavené v letech 1877 až 1883 Francouzi, dále uvidíte budovu generální pošty a tržnici Ben Thanh – velmi obdivovanou pro svou francouzskou koloniální architekturu.

Jóga: ranní na platu u pláže, večerní v Tao Dan parku

Stravování: snídaně

Den 10: 11.11.2023

HOCHIMINH – BEN TRE – CANTHO

Ráno odjezd do My Tho za prohlídkou delty řeky Mekong – výlet lodí na ostrůvky plné bonsají a ovocných zahrad, řemeslné dílny. Místní domy z kokosových palem  vás pohostí medovým čajem a sezónním ovocem, které si vychutnáte za zvuků lidové hudby. Při procházce můžete vnímat každodenní život lidí, které živí převážně zemědělství a rukodělná výroba. Užijete si nenáročnou jízdu na kole po vesnických stezkách a prohlédněte si poklidnou krajinu na venkově BenTre. Transfer  do Cantho.

Jóga: ranní v Tao Dan parku, večerní Ninh Kieu molo

Stravování: snídaně

Den 11: 12.11.2023

CANTHO – CAI RANG – HOCHIMINH   

Hlavním programem je návštěva plovoucího trhu Cai Rang. Je to jeden z největších trhů v deltě Mekongu. Zažijete prodejce nabízející  ovoce, zeleninu, prodávající oblečení a nespočet dalších druhů  zboží přímo z lodí. Následuje prohlídka místního domu Binh Thuy. Odpoledne návrat do Hochiminh.

Jóga: ranní v Tao Dan parku, večerní Ninh Kieu molo

Stravování: snídaně

Den 12: 13.11.2023

HOCHIMINH – TAYNINH – Cu CHI – CAO DAI – HOCHIMINH

Po snídani odjezd na okraj města Hochiminh k návštěvě neuvěřitelných podzemních tunelů Cuchi – historické místo spojené s dobou  americko-vietnamské války. Odpoledne pokračujete na prohlídku chrámu Cao Dai, která patří k výjimečným – téměř extravagantním stavbám Vietnamu. Návrat do Hochiminhu.

Jóga: ranní v Tao Dan parku, večerní Ninh Kieu molo

Stravování: snídaně

Den 13: 14.11.2023

Volný čas v Saigonu, večerní  odlet do ČR

Volný čas v Saigonu, odlet ve 23:55 do Dubaje, s krátkým přestupem

Den 14:  15.112023  –  přílet do Prahy ve 12:55

CENA ZAHRNUJE

Letenku Praha – Hanoi a zpět ze Saigonu s Emirates (menu a nápoje v letadle, zavazadla 30 kg) + 2x místní přelet, vietnamské viza, asistenční služby na letištích, plavby lodí dle rozpisu programu, všechny vstupy na uvedený program, 11x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji ve 3* hotelích se snídaní/obědem/večeří dle rozpisu (Hanoi Skylar hotel, Halong V´ Spirit kajutová loď, Hue – Emm Hue hotel, Hoian: Little beach Hoin hotel, Hochiminh: Le Duey Grand hotel, Cantho – Nesta hotel), transfery klimatizovaným mini/busem, služby místního  průvodce, denně 1-2 hodiny jógové praxe pod vedením Lucie Polesné,  zákonné pojištění CK.

Můžete si připlatit:

Jednolůžkový pokoj:  8500,-

 

Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu:

dospělý do 69 let: 1960,- / 14dní

dospělý 69+: 3780,- / 14 dní

dítě do 18ti let: 1680,- / 14dní

PLATBA A STORNO

Záloha při rezervaci více než 3 měsíce před cestou 8000,- Kč, jinak 20%, doplatek 4 týdny před cestou.

Pokud se obáváte možných změn z vaší strany, doporučujeme uzavřít komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu.

CK je pojištěna proti úpadku u pojišťovny UNION, a.s.

CENA

Pobytový balíček
38 990 Kč

Letenka s Emirates
23 500,- Kč

 

Nezávazná rezervace
vyplňte formulář