LETNÍ POZNÁVAČKA SKANDINÁVSKÝCH METROPOLÍCH (LETECKY+ AUTOBUSEM)

Dopřejte si výlet ve skandinávském stylu – poznávací zájezd na pár dní s bohatým progamem a  výbornou cenou zpestří Vaše prázdniny.

TERMÍNY

30.07.-02.08.24

cena 13 990,-

Den 01

PŘÍLET DO GÖTEBORGU

Odlet z ČR do Göteborgu – přímý let 17:35 – 19:15, transfer do centra města, ubytování hotel Lorensberg s výbornou polohou v centru města ( 300 m hlavní náměstí, 500 m Liseberg)

Pro zájemce večerní návštěva  blízkého zábavního parku Liseberg – “Sladký vrch” s bláznivými atrakcemi, stovkami světel, nádhernou zahradní výzdobou vonícími květinami a hudební produkcí s kouzlem pro malé, ale i dospělé návštěvníky (vstup není zahrnutý v ceně -75 SEK /kurz SEK 2,16, otevřeno do 22 hodin).

Den 02

GÖTEBORG – ta nejznámější místa

Snídaně, prohlídka Göteborgu ( centrum města – Götaplatsen se sochou Neptuna, rybí tržnice s možností ochutnat tradiční lahůdky, dům, kde žil Bedřich Smetana,  pro zájemce námořní muzeum, zastávka v městském parku s malou zoologickou zrahdanou, oběd s výhledem na průliv Skagerrak a Kattegat u ostrůvků Saltholmen), odpoledne přejezd na jih Švédska, ubytování Malmö – centrum města – hotel 3*

Den 03

ÖRESUNDBRON a KODAŇ

Snídaně, dále nás čeká přejezd Öresundským  mostem do Dánska (stavba století – 11 km dlouhý most ,nasypaný  ostrov a tunel vedoucí do Kodaně). Prohlídka Kodaně – od sochy Malé mořské víly se vydáme ke královskému paláci, dále projížďka lodí po kanálech, při které uvidíte pohodlně převážnou část důležitých míst Kodaně, hlavní pěší zóna vedoucí k radnici a parku Tivoli. Volný čas, kdy  budete mít příležitost vyzkoušet tradiční dánské vafle se skvělou zmrzlinou nebo  si třeba dáte výborný steak a dánské pivo Tuborg.  V nočních hodinách odjezd směrem SRN a ČR.

Den 04

NÁVRAT DO ČR

příjezd do ČR se zastávkami Ústí nad Labem, Praha.

CENA ZAHRNUJE

Letenku Praha – Göteborg, přímý let cca  1,5 h, s příručním a  10 kg kabinovým zavazadlem, dopravu klimatizovaným lux autobusem,1x ubytování hotel 3* Göteborg se snídaní , 1x ubytování hotel 3* Malmö  se snídaní, projížďka lodí po kanálech v Kodani, český průvodce, zákonné pojištění CK.

Můžete si připlatit:

Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu: 350,- Kč/os.

PLATBA A STORNO

Záloha při rezervaci více než 3 měsíce před cestou 5000,- Kč, jinak 20%, doplatek 4 týdny před cestou.

Cestovní pojištění je splatné se zálohou zájezdu.

Pokud se obáváte možných změn z vaší strany, doporučujeme uzavřít komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu.

Ck je pojištěna proti úpadku u pojišťovny ARCUS SOLUTION

CENA

13 990,-  ve dvoulůžkovém pokoji

10 690,-  ve  čtyřlůžkovém pokoji

15 390,-  v jednolůžkovém pokoji

 

Nezávazná rezervace
vyplňte formulář