Jóga v Maroku

Zážitkově relaxační pobyt v další z pohádkových destinací Tisíce a jedné noci.

Každé ráno si můžete dopřát hodinu jemně dynamické jógy pro obnovu energie. Večerní prodloužené lekce jsou rehabilitačně terapeutického charakteru, kdy během týdne postupně rozhýbeme a poznáme celé své tělo. Na konci večerních lekcí se zaměříme na zklidnění nervové soustavy pro klid a dobrý spánek.  V průběhu pobytu si osvojíte jedinečné techniky pro uvolnění stresu použitelné v každodenním životě.

Covid podmínky

Od 1.10.2022 bez podmínek pro očkované i neočkované

TERMÍN

23.9.-30.9.2023

ZÁKLADNÍ INFO

  • Maroko je země kontrastů. Na severu jej omývají vody Středozemního moře, na západě vlny Atlantského oceánu a  křižují jej pohoří Rif a Atlas.  Krajina sama o sobě je nádherná a je místem působení celé škály středomořského podnebí, které se nakonec vzdává písku Sahary. Země nabízí nádherné výhledy, které  s  potěšením osobně objevíte. Maroko je nepřekonatelně rozmanité, plné podmanivých panoramat, pestrým kaleidoskopem řady kultur a  křižovatkou mnoha civilizací –  od arabské, berberské, francouzské, římské, andaluské, maurské až po osmanskou říši. Všichni uvedení přispěli k bohatému kulturnímu a kulinářskému dědictví Maroka.
  • Do destinace není potřeba speciální očkování, běžné evropské chování je standardní včetně oblékání.
  • Na místě je přítomen český delegát a česky mluvící průvodce
  • Komplexní cestovní pojištění kryje všechny zdravotní komplikace včetně covidu před nebo během cesty, ztráty zavazadel i storna zájezdu – pokud nemáte svoje pojištění, doporučujeme toto uzavřít při podpisu cestovní smlouvy. Spoluúčast při stornu zájezdu 20%.
  • Stravování je formou polopenze – bufet – pochutnají si i vegetariáni.
  • Podmínky pro vstup ohledně covidu pravidelně aktualizujeme, momentálně od 1.10.22 není podmínkou pro vstup do Maroka  očkování ani PCR testy, cestuje se zcela jako před pandemií covidu.
  • Uvedený program je vyváženou kombinací cvičení a toho, co byste měli v Maroku vidět a zažít. Cvičte, odpočívejte, užívejte si.

Vaše lektorka

Lenka Schuldesová

S jógou jsem se seznámila před více než 15ti lety. V té době jsem pracovala v kanceláři a od dětství se léčila, dle lékařů, s nevyléčitelným chronickým onemocněním dýchacích cest…… navíc mě trápila skolióza a sedavé zaměstnání nepřispívalo k duševní ani tělesné pohodě. Hledala jsem cestu, jak se cítit lépe a najednou přišla…. JÓGA a byla z toho okamžitě láska jako trám!

Od té doby se mnoho změnilo …. hlavně v mé hlavě 🙂

Absolvovala jsem řadu kurzů a seminářů v Čechách i v zahraničí.  Mám spoustu certifikátů a osvědčení, ale ten největší důkaz, že to funguje, je můj život.

Dveře kanceláře jsem zavřela navždy. Nevyléčitelné onemocnění zlepšeno o 80% (zatím) a rovná záda bez bolesti.

Dělám už jen to, co mi dělá radost. A tuhle radost šířím dál, na pravidelných lekcích v našem nádherném studiu, přímo v centru malého městečka, nebo na kurzech na Srí Lance, v Alpách, na Kypru, Jordánsku a v Maroku

Pokračuji dál na této cestě k uzdravení ……duše …. Přidejte se!

Den 01

Přílet do Maroka – Agadir  – Marrákeš

Let z Prahy do Agadiru  – přímý let se Smartwings.

Po příletu transfer do Marrákeše , hotel v centru města Zalagh Kasbah 4*, večeře

Hotel, Dead Sea

Hotel Zalagh Kasbah 4*

Den 02

MARRÁKEŠ – prohlídka města

Snídaně v hotelu. Den je věnovaný návštěvě Marrákeše, druhého nejstaršího císařského města po Fes, známého jako perla jihu, založeného Almoravidy na konci 11. století. Návštěvu zahájíme v paláci Bahia, dále pokračujeme Medinou a Mellahem a mešitou Koutoubia. Zajdeme také na náměstí Djeema-El-Fna, které je nejnavštěvovanějším místem města, abychom ochutnali jednu z nejlepších čerstvě vymačkaných pomerančových šťáv na světě, vyzkoušeli  vůně tradičního koření, viděli fakíry a  kouzelníky a zažili kouzelnou atmosféru jak z pohádky Tisíce a jedné noci.

Marrákeš – 2. noc hotel Zalagh Kasbah 4*, večeře

Den 03

VÝLET DO POUŠTĚ AGAFAY, luxusní vodní park SNOB BEACH nebo rozmazlování v hammamu

Užijte si Marrakeš podle svých představ, můžete zařadit  odpočinek pro tělo i duši v  hammamu při tradičním koupelovém rituálu, při kterém zapomenete na prostor a čas  nebo si  zvolit náš doplňkový program:

SNOB BEACH – luxusní  vodní park , v ceně vstupenky je tříchodové obědové menu , voda a 2 alko/nelako nápoje / pivo nebo láhev vína pro  dva

VÝLET DO POUŠTE AGAFAY – pouštní safari na čtyřkolkách a velbloudech, posezení s beduíny a tetování hennou,  se západem slunce, večeře.

Návrat do Marrákeše – 3. noc, hotel Zalagh Kasbah 4*, večeře

Den 04

ESSAOUIRA na břehu oceánu

Po snídani se vypravíme do města úžasných písečných pláží, surfařů a svobody – Essaouira.

Mořský vzduch, rybářské lodě a bílé domy s modrými dveřmi přitahují umělce, básníky a hudebníky už desítky let. Najdete zde řadu galerií, živou hudbu v barech a všude přítomné pouliční umění. Medina je nyní na seznamu světového dědictví UNESCO a historický přístav bude vašim cílem hlavně pokud máte rádi čerstvé speciality z ryb a mořských plodů. Z reality všedních dnů utečete na pláži Jimiho Hendrixe, užijete si nakupování a pohodu. Procházka města s průvodcem,  pro zájemce zážitek z projížďky na koni po pláži či lekce surfování. Ubytování HOTEL Des Iles 4*, večeře.

Den 05

ESSAOUIRA – Val D´argan – olej a víno – AGADIR

Po snídani   se vypravíme do oblasti  vinic Val d´Argan s ochutnávkou vín a návštívíme také  výrobnu světoznámého arganového oleje. Dále následuje transfer do Agadiru, kde budou další  3 dny patřit odpočinku na pláži a procházkám po přímořském letovisku a samozřejmě jógové praxi s Lucií.

Hotel Oasis Spa 4* Agadir, večeře

Ubytování, Hotel Les Iles Essaouira

Oasis Spa 4* Adagir

Den 06 + 07

AGADIR – koupání, jóga a odpočinek

Po snídani volný den na koupání,  cvičení  a návštěvu města. Večeře

Den 08

Odlet do Prahy

Volné dopoledne, v odpoledních hodinách odlet ořímým letem do Prahy

CENA ZAHRNUJE

Letenku Praha –Agadir a zpět  se Smartwings (zavazadla 8+23 kg), asistenční služby na letišti při odletu a příletu,   7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí ve 4* hotelích dle rozpisu s prostory pro ranní a večerní cvičení jógy, transfery klimatizovaným autobusem, zastávky a vstupy na uvedený program, český průvodce, ranní a večerní jógová praxe s Lenkou Schuldesovou

 

Můžete si připlatit:

Jednolůžkový pokoj: 8300,-

Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu: 880,- Kč/os

Masáž v hammamu: 30 Euro

Program v poušti Agafay (čtyřkolky, velbloudi, občerstvení, tetování hennou) 110 Euro

Projížďka na koni – 1,5 hodiny Essaouira: 20 Euro

Kiting and surfování Essaouira – 4 hodiny: 60 Euro

V případě změn podmínek cestování v souvislostí s pandemií Covid vracíme peníze ihned zpět

Pokud se obáváte možných změn z vaší strany, doporučujeme uzavřít komplexní cestovní pojištění včetně onemocnění covid před nebo během cesty a storna zájezdu. CK je pojištěna proti úpadku u pojišťovny UNION, a.s.

PLATBA A STORNO

Záloha při rezervaci více než 3 měsíce před cestou 5000 Kč, jinak 20%,  doplatek 4 týdny před odjezdem.
Každému klientovi je vystavena cestovní smlouva. Vše vyřídíme online, případně nás lze navštívit v kanceláři.

Obáváte se možného storna z Vaší strany ( onemocnění, vážné osobní důvody atd) ? Pojistěte se komplexním cestovním pojištěním včetně storna zájezdu.

Cestovní kancelář je pojištěna prori úpadku u pojišťovny UNION,a.s.

CENA

35 590,-

Nezávazná rezervace
vyplňte formulář