Pod vedením Vaší oblíbené lektorky Lucie jsme připravili týden v mimořádné trendové destinaci, při kterém zažijete levitaci v Mrtvém moři, návštěvu divukrásné Petry,  noc v růžové poušti s neskutečně romantickým západem slunce, podmořský svět a  koupání v Rudém moři, navíc vše harmonické kombinaci se cvičením jógy.  Týden pro zdraví, krásu a poznání nových míst vás bude bavit.

TERMÍN

30.9.-7.10.2022

ZÁKLADNÍ INFO

 • Jedete to zcela bezpečné laskavé země, která je známá svojí pohostinností, skvělou kuchyní, unikátními skvosty přírody a kultury lidské historie
 • Neřešíte visa – je v ceně, pouze je nutno mít cestovní pas min. 6 měsíců před ukončením platnosti.
 • Do destinace není potřeba speciální očkování, běžné evropské chování je standardní včetně oblékání.
 • Na místě je přítomen český delegát a česky mluvící průvodce
 • K dispozici je na místě lékař a nadstandardní lékařská péče.
 • Komplexní cestovní pojištění kryje všechny zdravotní komplikace včetně covidu před nebo během cesty, ztráty zavazadel, I storna zájezdu – pokud nemáte svoje pojištění, doporučujeme toto uzavřít při podpisu cestovní smlouvy. Spoluúčast při stornu zájezdu 20%.
 • Stravování je formou polopenze – bufet – pochutnají si i vegetariáni.
 • Podmínky pro vstup ohledně covidu pravidelně aktualizujeme, momentálně není podmínkou pro vstup do Jordánska očkování ani PCR testy, cestuje se zcela jako před pandemií covidu.
 • Pokud by se extrémně změnily podmínky cestování, vracíme peníze zpět.
 • Uvedený program je vyváženou kombinací cvičení a toho, co byste měli v Jordánsku vidět a zažít. Cvičte, odpočívejte, užívejte si. Toužíte po poznání více míst? máte možnost dokoupit si výlety na místě.

Vaše lektorka

Lucie Žák Podlucká

Jóga a pohyb obecně změnili můj život k lepšímu, ve všech směrech.

Absolvovala jsem Kurz učitele jógy u České akademie jógy, kde jsem studovala tradiční jógu. Následovaly další lekce v Indii, na Bali, ve Španělsku, Německu. vzdělávání chápu jako nekonečnou paralelu mojí jógové cesty.

Pohyb byl vždy součástí mého života, zkoušela jsem kde co. Od aerobiku přes fitko, tanec až po jógu. Až ta mě opravdu chytla za srdce. Poprvé jsem byla na józe, když mi bylo asi 15 let. Od té doby uplynulo mnoho let a já ji znovu objevila asi v 25 letech a už se jí nepustila. Jóga není jen asána, v józe je vše, jóga je jako vy. Může být jemná, náročná, každý den je jiná, a to mě na ní fascinuje, do nekonečna.

Protože jóga je cesta

Záleží mi na všem, co dělám. I proto mě možná jóga vedla dál a já se začala zajímat o to, co jím. Absolvovala jsem kurz sportovní výživy a zabývám se i sílou bylin, která mě nepřestává překvapovat.

Protože nádech a výdech

Jaké lekce se mnou můžete zažít?

 • vinyása joga, hatha jóga, yin jóga

www.lucky-yoga.cz

Den 01

Přílet do Jordánska

Odlet z Prahy, let 4 hodiny do Aqaby ( kabinové zavazadlo 8 kg, odbavené 23 kg, nealko nápoje, možnost dokoupení teplého jídla). Po přistání na moderním letišti vyřízení vstupních formalit a transfer k Mrtvému moři.  Ubytování hotel CROWNE PLAZA DEAD SEA SPA RESORT 5* , večeře.

Hotel, Dead Sea

CROWNE PLAZA DEAD SEA SPA RESORT 5*

Den 02 – 04

Pobyt u Mrtvého moře

Užívejte si pobyt u Mrtvého moře, které je vyhledávaným místem pro své kosmetické a zdravotní účinky již od dob faraonů. Koupání ve vodě, která vám nedovolí se potopit, zázračné účinky minerálního bahna i pohodu u bazénu a v barech ocení všichni, které si chtějí odpočinout od stresu a udělat něco pro sebe.  Denně cvičení  dle rozpisu lektorky.

Pro zájemce máme pro zpestření pobytu připravené DOPLŇKOVÉ VÝLETY: Bethany – místo křtu Ježíše u řeky Jordán, výlet do Ammanu – hl. město, Madaba a Mojžíšova hora Mt. Nebo, Jerash a Ajloun, pouštní hrady, Petra, jeepy, pozorování hvězd ve Wadi Rum, potápění v Aqabě atd. Cena výletů závisí na počtu zájemců – obvykle se řeší na místě, včetně úhrady.

Den 05

PETRA – WADI RUM – noc s tradičním beduínským večerem a nocí pod hvězdami

Po snídani následuje den objevování velkolepého, tajemného, vyřezávaného skalního růžového města – Petra. Na okraji Arabské pouště byla Petra třpytivým pokladem nabatejské říše krále Aretase IV. Mistři vodní technologie, Nabataici, uprostřed pouště vybudovali impozantní tunelové stavby a vodní komory. Divadlo po vzoru řecko-římských prototypů mělo místo pro 4 000 publikum. Dnes jsou palácové hrobky Petry se 42 metrů vysokou helénskou chrámovou fasádou v klášteře El-Deir působivými příklady kultury Středního východu. V pozdním odpoledni budeme následovat po prohlídce v Petře do údolí Wadi Rum, které je považováno za jednu z nejromantičtějších a nejmalebnějších oblastí Arabské pouště. Připravte se na velkou lahodnou večeři místních specialit, pití čaje a na párty v pouštním táboře, kde zůstaneme přes noc. Po skončení večírku bude noc v absolutním tichu pod tisíci jasných hvězd jedním z nejsilnějších zážitků vaší cesty. Hvězdy ukazovaly cestovatelům od pradávna směr a pokud budeme chtít, vypravte se s námi v pozdních nočních hodinách na  astrologickou show s pozorováním oblohy výkonnými teleskopy.  Ubytování pouštní kemp.

Ubytování, Wadi Rum

WADI RUM DESERT CAMP 4*

Den 06

Jeepy  ve Wadi Rum –  Aqaba – Rudé moře

Po snídani se vypravíte se na okružní jízdu za nejhezčími výhledy do pouště džípy 4×4 na 1,5 h okružní dobrodružnou jízdu.

Odpoledne odjezd do Aqaby na břehu Rudého moře. Den pro vás a koupání v Rudém moři. Aqaba nabízí skvělé šnorchlování a potápění pro úplné začátečníky i technické ponory pro profesionály.   Návštěvu samotné Aqaby doporučujeme nechat na poslední den, kdy si můžete užít procházku v přístavu, po tržišti nebo posezení v tradičních kavárnách a bistrech.

Ubytování htl.  Grand Tala Bay Resort 5*Večeře.

Hotel, Aqaba

GRAND TALA BAY RESORT 5*

Den 07

Aqaba – Rudé moře

Po snídani si užijte den u Rudého moře – plavání, procházka v přístavu, nakupování nebo posezení v kavárně na starém městě bude skvělým zakončením vaší poznávací cesty 2.noc Tala Bay, večeře.

Den 08

Odlet do ČR

Snídaně, transfer na letiště, odlet do Prahy.

CENA ZAHRNUJE

Letenku Praha – Aqaba – Praha (přímý let, 23kg zavazadla), jordánské VISA, dopravu klimatizovaným autobusem, 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí formou bufetu (4x htl. Crown Plaza Mrtvé moře 5*, 1x pouštní kemp, 2x htl. Grand Tala Bay 5* Aqaba), delegáta, návštěvu Petry s průvodcem a vstupem, jeep tour ve Wadi Rum, jógové lekce, zákonné pojištění CK.

 

Můžete si připlatit:

Jednolůžkový pokoj: 7500,-

Komplexní cestovní pojištění  včetně storna zájezdu: 880,- Kč/os.

Jídlo v letadle: teplé menu 400,-Kč/ let

Doplňkové výlety

Amman – city tour a návštěva trhu.  Po cestě  zastávka v show roomu s produkty kosmetiky z Mrtvého moře. :  60 USD

Ve stopách víry – místo křtu Ježíše u řeky Jordán, hora Nebo, Madaba : 75 USD

Pozorování hvězd teleskopy ve Wadi Rum: 30 USD

Let balónem 1 hodina ve Wadi Rum : 185 USD

Potápění s kyslíkovou lahví Aqaba – 2 -3 hodiny, ponor 40 min : 55 USD

V případě změn podmínek cestování v souvislostí s pandemií Covid vracíme peníze ihned zpět

Pokud se obáváte možných změn z vaší strany, doporučujeme uzavřít komplexní cestovní pojištění včetně onemocnění covid před nebo během cesty a storna zájezdu. CK je pojištěna proti úpadku u pojišťovny UNION, a.s.

PLATBA A STORNO

Záloha při rezervaci více než 3 měsíce před cestou 5000 Kč, jinak 20%,  doplatek 4 týdny před odjezdem.
Každému klientovi je vystavena cestovní smlouva. Vše vyřídíme online, případně nás lze navštívit v kanceláři.

Obáváte se možného storna z Vaší strany ( onemocnění, vážné osobní důvody atd) ? Pojistěte se komplexním cestovním pojištěním včetně storna zájezdu.

Cestovní kancelář je pojištěna prori úpadku u pojišťovny UNION,a.s.

CENA

35 390,-

děti 2 – 12 let :  27 390,-   děti do 2 let zdarma

Nezávazná rezervace

Offline verze zájezdu