Zelená uklidňuje a v hotelu “Sporthotel Olympia”  vás čeká pobyt plný naprostého blaha a klidu ve spojení s jógovou praxí pod vedením Judity Berkové ( popis jógové praxe níže v programu).

Sporthotel Olympia se nalézá v centru šumavského lyžařského areálu Zadov-Churáňov, přímo u nástupiště běžeckých lyžařských tras a poblíž sjezdového areálu Kobyla, téměř na vrcholu Churáňovského hřebene ve výšce 1080 m n. m. Právě nadmořská výška a samotné umístění Sporthotelu Olympia v rámci lyžařského areálu zajišťuje úžasný pocit z čistého horského vzduchu.

Hotel je situován na nejlepším možném místě v lyžařském areálu Zadov. Klidné místo s krásnými výhledy a zároveň s velmi dobrou celoroční dostupností pro lyžaře, cyklisty, pěší turisty a milovníky wellness.

Víkend s jógou, klidnou atmosférou a výborným jídlem přispěje k vaší celkové pohodě a vyladěnosti.

TERMÍNY

24.05.- 26.05.2024

 

Vaše lektorka

JUDITA BERKOVÁ

* 950 hodin akreditovaného jógového vzdělání

* trenér licence A – nejvyšší možné jógové vzdělání uznávané po celém světě

* 3 roky studium jógové filozofie a jógové terapie na UK

* jógu praktikuje od roku 2010

*jógu vyučuje od roku 2014

* pořádá jógové pobyty po celém světě od roku 2018

* autorka knih: Poselství ásán (2019) a Jak se sledují znamení – příručka čarodějky světla ( 2023)

YOGA LIFE HAPPY LIFE

www.yogalifehappylife.cz

www.milujemejogu.cz

PROGRAM VÍKENDU 

24.05.-26.05.24

JÓGA SEBELÁSKY

Vzácná bytosti,

na tento víkend jsem zvolila téma jógové praxe, které je tolik důležité a které se často různě překrucuje. TÉMA SEBELÁSKY. Půjdeme společně skrze jógovou praxi hluboko k podstatě věci, tedy k Lásce a Úctě vůči nekonečnému vývoji, opouštění toho známého a zajetého. Protože, jak to ve svém životě vnímám já, sebeláska není Láska vůči vlastní identitě a znalostem. Je to Láska vůči naší božské podstatě.

V první fázi
se budeme soustředit na ten aspekt božství, který se projevuje v odvaze, v důvěře vůči sobě, k přijetí výchozího bodu, i když se nezdá dokonalý. Bude to šťavnaté a peprné. Zde si ukážeme, že sebeláska není jen dopřávání si horkých koupelí a svíček.

Ve druhé fázi
naší praxe půjdeme více do esence zasloužím si blaženost jen proto, že jsem. Bude to plné a bude to jako vždy jízda.

PÁTEK :   do 17h  h příjezd do hotelu, 18:00 Jógová praxe: Proces rozmělňování napětí a nekonečný vývoj. Budeme společně opouštět v jemnosti a vlídnosti svou komfortní zónu, abychom se setkali s tím, co nás volá a uvolnili zacyklení a zaseklé emoce v těle. Večeře, volný program

SOBOTA : 8:00 Jógová praxe: Prohloubení principu JÁ MOHU, učení se novému v dětském módu objevování a absolutní přijetí svého výchozího bodu. Snídaně, volný program – wellness nebo výlet do blízkého okolí, večerní lekce, večeře.

18:00 Jógová praxe: Zasloužím si to jen proto, že jsem. Jógová praxe v duchu  hňuhňání a pomazlení sebe sama. Půjde nám o kultivaci esence: Má podstata je blaženost. Jógová praxe bude zakončena Oshovou meditací v pohybu.

NEDĚLE : 7:00 Jógová praxe: Dnes se společně podíváme, zda se mód bezpodmínečné sebelásky usídlil hluboko v naší podstatě. Nebo bych spíše měla říct, zda jsme se k němu NAVRÁTILI. Čeká nás test vnitřní narovnanosti a meditace SEBELÁSKY. Snídaně, check out do 12 h, individuální odjezd.

 

CENA  5800,- Kč

Cena zahrnuje : 2 noci/ 3 dny ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (i pro vegany a vegetariány), 4 jógová setkání s Juditou Berkovou

Můžete si doplatit jednolůžkový pokoj : 600,- Kč

Doprava: vlastní ( auto pohodlně zaparkujete, případně vlakem)

PLATBA A STORNO

2000,- Kč záloha , doplatek  měsíc před akcí

Případně pojištění proti stornu z Vaší strany  je splatné se zálohou zájezdu ( 110 Kč/ den)

Ck je pojištěna proti úpadku u pojišťovny ARCUS SOLUTION, viz garanční list pro zákazníka.

Nezávazná rezervace
vyplňte formulář