Pojeďte s námi objevit ostrov věčného mládí – italskou Ischii. Potěší vás příjemné středomořské klima, zelená bujná vegetace, léčivé účinky zdejších termálních a minerálních vod, průzračně čisté moře i vstřícnost a přátelskost místních lidí. Ischia je největší z ostrovů, ležících v Neapolském zálivu. Vyrostl kolem hory Monte Epomeo, vytvořené podmořskou erupcí. Na ostrově pramení více než 150 léčivých pramenů, ceněných už v dobách starých Řeků, kteří ostrov kdysi osídlili. Dodnes jsou využívané jak přímo pro terapeutické účely v lázních, hotelích či pod širým nebem v termálních parcích, které jsou skutečnou chloubou ostrova, tak k výrobě kosmetiky či k vytápění domů. Za léčením či relaxací sem jezdili mj. Michelangelo, Giuseppe Garibaldi, Henrik Ibsen, Liz Taylorová či Sofia Lorenová. Každoročně si návštěvu ostrova dopřával Karel Gott, ráda sem jezdí i Angela Merkelová. Bavit vás bude i řada doplňkových výletů, kterými si můžete zpestřit svůj  pobyt (návštěva Capri, Amalfi, výlet na Vesuv apod) s našim českým delegátem.

Navíc dvakrát denně je zařazena jógová praxe  pod vedením lektorky Martiny Doubkové.

TERMÍN

13.09.-20.09.2025 –  26 190,-

VAŠE LEKTORKA

Martina Doubková

Jógu jsem objevila před 15 lety. Hned po první lekci jsem se cítila jako nový člověk. Tělo uvolněné jako po masáži, mysl klidná a vyrovnaná. Vzápětí jsem si udělala kurz.  Chtěla jsem pomáhat lidem, aby se cítili tak báječně jako tehdy já.

Jóga a meditace mě držely nad vodou, když se předčasně narodila moje první dcera.  To mě inspirovalo k založení projektu Jóga Doma. Začala jsem natáčet videa, abych umožnila lidem cvičit kdykoliv budou potřebovat.

Minulý rok jsem se stala koučkou s celostně terapeutickým zaměřením. Nyní pomáhám lidem nejenom tím, že je vedu ke zdravému pohybu, ale také aby žili život podle svého srdce. Aby se nebáli jít za svými sny a věřili, že vše je možné.

Moc se na vás těším. Věřím, že se navzájem budeme inspirovat, vzniknou nová přátelství a zážitky na celý život.

Namaste, Martina

www.jogadoma.cz

Itálie – Ischia

VÍTEJTE na ISCHII

Ischia – Forio

HOTEL IDEAL FORIO

Popis hotelu

Hotel po kompletní rekonstrukci se nachází v oáze zeleně nedaleko centra města Forio ( cca 700m , případně zdarma shuttle busem). Jeho poloha je ideální pro ty, kteří chtějí strávit příjemnou klidnou dovolenou v blízkosti pláže. Jedná se o menší, velmi milý a útulný hotel ve stylu zen.

Nejbližší písečná pláž Cava dell´Isola je vzdálená pouhých 150m k sestupu, následuje cca 100m cesty a 50 schůdků a o dalších pár minut chůze navíc je dosažitelný i největší termální park ostrovaPoseidonovy zahrady (800m) a písečná pláž Citara (500m).

Pokoje: malý hotýlek – 24 pokojů standard, všechny s balkonem nebo terasou, s vlastním sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou, TV, fénem, trezorem, minibar, klimatizací (15/6-15/9).

Za příplatek možnost ubytování v pokojích Bungalow (zahradní pokoje s teráskou), pokojích s výhledem na moře nebo v pokojích superior ve vyšších patrech  (prostornější + větší terasa).

Služby

Zahrada cca 4000 m2 s bujnou středomořskou vegetací, dva bazény: 1x bazén s oligominerální vodou o venkovní teplotě a 1x menší teplý bazén s oligominerální vodou, nefiltrovaný, obklopené lehátky a slunečníky, z terasy u bazénů se skýtá úžasný pohled na hory i na moře. Jeden z bazénů s hydromasáží. Parkoviště a wifi ve společných prostorách zdarma, možnost využívání  termálních bazénů (2 venkovní a 1 vnitřní) a lázeňského centra v blízkém hotelu (po vyžádání a za poplatek).

Hotel zajišťuje svoz zdarma k centru městečka Forio a na pláž Citara v předem stanovených časech.

Stravování

Polopenze – snídaně formou bufetu,  večeře tříchodová s možností vybrat si jídla včetně vegetariánské a veganské nabídky + zeleninový bufet

Cena zahrnuje:

 • Letenku z/do Prahy (přímý let do Neapole), zavazadlo příruční + 10 kg
 • transfery trajektem a na letiště
 • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji , s polopenzí
 • Jógová praxe s Martinou Doubkovou
 • Český delegát
 • Výlet – okruh kolem ostrova
 • Zákonné pojištění CK

Můžete si připlatit:

Komplexní cestovní pojištění včetně covid a storna zájezdu 140,-Kč/den

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 7200,-

Odbavené zavazadlo 20 kg: + 1420 Kč jedním směrem ( tam a zpět 2900,-)

 Doplňkové výlety ( výběr na místě)

 • Azurový ostrov Capri
 • Prohlídka Ischie – Aragonský hrad
 • Pompeje a Neapol
 • Ostrov Procida
 • Lázně Nitrodi a vinný sklípek

CENA

26 190,-

DOPLŇKOVÉ VÝLETY

PLATBA A STORNO

1. Záloha při rezervaci  do 15.07.2024: 1 500,- Kč , při přihlášení po 15.07.2024 5 000,-Kč, od 01.10.2024 záloha 8 000,-Kč

2. doplatek 30 dní před cestou.

Cestovní pojištění je splatné se zálohou zájezdu.

Pokud se obáváte možných změn z vaší strany, doporučujeme uzavřít komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu.

Ck je pojištěna proti úpadku u pojišťovny ARCUS SOLUTION, viz garanční list pro zákazníka.

Nezávazná rezervace
vyplňte formulář