Panenská příroda,prastaré památky a nesmírně laskaví  lidé. Omán, skrytý poklad Orientu, si oproti moderní Dubaji zachoval svou původní tvář, přitom ale splňuje podmínky, které si stanoví i velmi nároční cestovatelé.

Čeká na vás 2000 km dlouhé pobřeží s fjordy a opuštěnými plážemi, nedotčená pohoří, fascinující poušť i tisícileté památky, které můžete objevit na doplňkových výletech.

Luxusní hotely se zázemím pro odpočinek i aktivní dolovenou včetně cvičení jógy celkový dojem z Vaší exotické zimní dovolené doladí do detailu.

Letíme přímým letem z Prahy, u všech zájezdů je přítomen český delegát.

Teplota v zimních měsících odpovídá našemu  létu – voda i vzduch  kolem 27°C.

TERMÍNY

08.03.-15.03.2024 – 28 990,-

Vaše lektorka

Lucie Polesná

Lucie se zabývá převážně terapeutickou jógou, je několikanásobnou absolventkou kurzu jóga v rehabilitaci a dalších kurzů jógy pro zdravá záda.

Je výjimečná svým empatickým a respektujícím přístupem ke svým studentům. Vede lekce pro veřejnost, seniory, onkologické pacienty a věnuje se i individuální práci s klienty.

Autorka komplexního on-line kurzu Vědomá jóga a e-booku Jóga pro zdravá záda.

Všechny lekce respektují zdraví prospěšný pohyb a individuální cestu do pozic.

“Důležité pro mě je předat Vám radost z pohybu, tak aby Vás lekce bavily a zároveň Vám zprostředkovaly nové poznaní Vašeho těla a jeho možností.”

Omán,Salalah

VÍTEJTE V OMÁNU - SALALAH

Omán – Salalah

BELAD BONT RESORT BOUTIGUE 4*

Poloha

BELAD BONT RESORT BOUTIGUE Hotel se nachází v klidném místě ve městě Salalah. Vzdálenost od centra města Salalaha s tradičním tržištěm Al Hafah Market je cca 12 km. Nákupní středisko Garden Mall je 7 km. Od  mezinárodního letiště v Salalah je cca 15 km.

Pláž

Pláž s jemným pískem cca 4 km – společně s resortem Hilton Salalah 5* ( 5-10 minut shuttle busem) . Na pláž jezdí z hotelu zdarma každých 30 minut  pravidelná kyvadlová doprava. Slunečníky, lehátka a osušky jsou zdarma. Na pláži najdete plážový klub s barem, který poskytuje hostům  soft all inclusive – nápoje, snack, oběd během dne (není zahrnutý alkohol)

Pokoje – Standard 32m2

Příjemně zařízené standardní pokoje mají  koupelnu se sprchovým koutem či vanou, vysoušeč vlasů, LCD TV/SAT, wi-fi ve veřejných prostorách hotelu i na pokojích zdarma, minibar (konzumace za poplatek), trezor, set pro přípravu kávy a čaje.

Více o vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí v provozu 24 hodin denně, internetové připojení WiFi. Dále 3 hlavní restaurace, fitness, wellness (vyhrazená část pouze pro ženy), bazén s oddělenou částí pro děti. Bar s venkovní terasou, bar u bazénu. K dispozici také venkovní velký bazén. Slunečníky, lehátka a osušky jsou zdarma.

Stravování

Light ALL INCLUSIVE – bez alkoholu

Cena zahrnuje:

  • Letenku z/do Prahy (přímý let do Sallalah)
  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji , s all inclusive light ( bez alkoholu)
  • Dopravu klimatizovaným autobusem z/na letiště do hotelu
  • Český delegát
  • Zákonné pojištění CK

Můžete si připlatit:

Komplexní cestovní pojištění včetně covid a storna zájezdu 120,-Kč/den

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 5 900,-Kč

Ostatní příplatky: bakšišné (spropitné místním průvodcům a řidičům) : 35 USD/ celý pobyt

Doplňkové výlety ( výběr na místě)

ZÁPAD SLUNCE V POUŠTI – Užijete si luxusní jízdu magickou pouští Rub Al Khali (Pustá končina), která vás při západu slunce naprosto očaruje.

KOUZELNÁ POUŠŤ: OD ZÁPADU SLUNCE DO SVÍTÁNÍ-Prožijete dechberoucí okamžiky a noc ve fascinující poušti. Navštívíte proslulou poušť Rub Al Khali. Vyjedete až na vysoké duny, odkud budete pozorovat západ slunce. Přesunete se do pouštního kempu, kde strávíte noc.

DAFÁR A TAQAH-V rámci tohoto půldenního výletu objevíte východní část Ománu.

SALALAH prohlídka města  – Navštívíte jednoho z nejvýznamnějších měst, kde se sny stávají skutečností. Seznámíte se s ománskou historií a také bude čas na místní trhy a nakupování.

FAZAYAH: KLENOT INDICKÉHO OCEÁNU-Výlet ocení zejména milovníci přírody a přírodních krás. Navštívíte vyhlídkový bod nad vyhlášenou pláží Mughsail. Slétají se zde různé druhy ptáků, např. plameňáci, často jsou k vidění i delfíni.

Cena je individuální podle počtu osob, zahrnuje dopravu, lokálního a českého průvodce, vstupy

CENA

28 990,-
dítě do 2 let bez nároku na služby zdarma
dítě 2-12 let:  23 990,-

DOPLŇKOVÉ VÝLETY

PLATBA A STORNO

Záloha při rezervaci více než 3 měsíce před cestou 6000,- Kč, doplatek 4 týdny před cestou.

Cestovní pojištění je splatné se zálohou zájezdu.

Pokud se obáváte možných změn z vaší strany, doporučujeme uzavřít komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu.

Ck je pojištěna proti úpadku u pojišťovny ARCUS SOLUTION, viz garanční list pro zákazníka.

Nezávazná rezervace
vyplňte formulář