Panenská příroda,prastaré památky a nesmírně laskaví  lidé. Omán, skrytý poklad Orientu, si oproti moderní Dubaji zachoval svou původní tvář, přitom ale splňuje podmínky, které si stanoví i velmi nároční cestovatelé.

Čeká na vás 2000 km dlouhé pobřeží s fjordy a opuštěnými plážemi, nedotčená pohoří, fascinující poušť i tisícileté památky, které můžete objevit na doplňkových výletech.

Luxusní hotely se zázemím pro odpočinek i aktivní dolovenou včetně cvičení jógy celkový dojem z Vaší exotické zimní dovolené doladí do detailu.

Letíme přímým letem z Prahy, u všech zájezdů je přítomen český delegát.

Teplota v zimních měsících odpovídá našemu  létu – voda i vzduch  kolem 27°C.

TERMÍNY

15.03.-22.03.24 – 28 990,-

Vaše lektorka

LENKA SCHULDESOVÁ

Jmenuji se Lenka Schuldesová a žiji jógu. Na jógovou cestu jsem nakročila před více než 20ti lety a natolik mě oslovila, že mi úplně změnila život …. k lepšímu. 

Od dětství jsem se léčila s těžkým astmatem, chronickým nevyléčitelným onemocněním dýchacích cest. Každodenní potíže mi neumožňovaly vést plnohodnotný život. Až do té doby, než jsem začala docházet na lekce jógy. Hned po prvních hodinách jsem se začala cítit lépe a další pravidelnou praxí se zdravotní stav zlepšoval. Tím se můj zájem o jógu zvyšoval. Přečetla jsem hodně knih. Absolvovala mnoho seminářů, přednášek, kurzů. V Čechách i v Indii se učila od nejlepších…. Po 20ti letech praxe jsem pro sebe přestala být nemocná. Ani lékaři už dávno mojí diagnózu neoznačují jako “těžkou”. Jsem důkazem toho, že nevyléčitelné nemoci neexistují 🙂  A že pokud se změní  mysl, změní se všechno … tělo, zdraví, vztahy, práce, život…. a tak jsem opustila teplé místo v kanceláři, nefunkční vztahy a kráčím zlehka dále po jógové cestě a svoji zkušenost předávám ve svém jógovém studiu v Bílině, nebo v Lázních Teplice. Také na mnoha krásných místech v České republice, nebo v zahraničí. 

Těším se, že se někde potkáme….. 

Omán,Salalah

VÍTEJTE V OMÁNU - SALALAH

Omán – Salalah

BELAD BONT RESORT BOUTIGUE 4*

Poloha

BELAD BONT RESORT BOUTIGUE Hotel se nachází v klidném místě ve městě Salalah. Vzdálenost od centra města Salalaha s tradičním tržištěm Al Hafah Market je cca 12 km. Nákupní středisko Garden Mall je 7 km. Od  mezinárodního letiště v Salalah je cca 15 km.

Pláž

Pláž s jemným pískem cca 4 km – společně s resortem Hilton Salalah 5*. Na pláž jezdí z hotelu zdarma každých 30 minut  pravidelná kyvadlová doprava. Slunečníky, lehátka a osušky jsou zdarma. Na pláži najdete plážový klub s barem, který poskytuje hostům  soft all inclusive – nápoje, snack, oběd během dne (není zahrnutý alkohol)

Pokoje – Standard 32m2

Příjemně zařízené standardní pokoje mají  koupelnu se sprchovým koutem či vanou, vysoušeč vlasů, LCD TV/SAT, wi-fi ve veřejných prostorách hotelu i na pokojích zdarma, minibar (konzumace za poplatek), trezor, set pro přípravu kávy a čaje.

Více o vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí v provozu 24 hodin denně, internetové připojení WiFi. Dále 3 hlavní restaurace, fitness, wellness (vyhrazená část pouze pro ženy), bazén s oddělenou částí pro děti. Bar s venkovní terasou, bar u bazénu. K dispozici také venkovní velký bazén. Slunečníky, lehátka a osušky jsou zdarma.

Stravování

Light ALL INCLUSIVE – bez alkoholu

Cena zahrnuje:

  • Letenku z/do Prahy (přímý let do Sallalah)
  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji , s all inclusive light ( bez alkoholu)
  • Dopravu klimatizovaným autobusem z/na letiště do hotelu
  • Český delegát
  • Zákonné pojištění CK

Můžete si připlatit:

Komplexní cestovní pojištění včetně covid a storna zájezdu 

Ostatní příplatky: bakšišné (spropitné místním průvodcům a řidičům) : 35 USD/ celý pobyt

Doplňkové výlety ( výběr na místě)

ZÁPAD SLUNCE V POUŠTI – Užijete si luxusní jízdu magickou pouští Rub Al Khali (Empy Quarter), která vás při západu slunce naprosto očaruje.

KOUZELNÁ POUŠŤ: OD ZÁPADU SLUNCE DO SVÍTÁNÍ-Prožijete dechberoucí okamžiky a noc ve fascinující poušti. Navštívíte proslulou poušť Rub Al Khali (Empty Quarter). Vyjedete až na vysoké duny, odkud budete pozorovat západ slunce. Přesunete se do pouštního kempu, kde strávíte noc.

DAFÁR A TAQAH-V rámci tohoto půldenního výletu objevíte východní část Ománu.

SALALAH CITY TOUR-Navštívíte jednoho z nejvýznamnějších měst, kde se sny stávají skutečností. Prohlédnete si ománskou historii, plantáže a také bude čas na místní trhy a nakupování.

FAZAYAH: KLENOT INDICKÉHO OCEÁNU-Výlet ocení zejména milovníci přírody a přírodních krás. Navštívíte vyhlídkový bod nad vyhlášenou pláží Mughsail. Slétají se zde různé druhy ptáků, např. plameňáci.

Cena je individuální podle počtu osob, zahrnuje dopravu, lokálního a českého průvodce, vstupy

CENA

28 990,-
dítě do 2 let bez nároku na služby zdarma
dítě 2-12 let:  23 990,-

DOPLŇKOVÉ VÝLETY

PLATBA A STORNO

Záloha při rezervaci více než 3 měsíce před cestou 6000,- Kč, doplatek 4 týdny před cestou.

Cestovní pojištění je splatné se zálohou zájezdu.

Pokud se obáváte možných změn z vaší strany, doporučujeme uzavřít komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu.

Ck je pojištěna proti úpadku u pojišťovny ARCUS SOLUTION, viz garanční list pro zákazníka.

Nezávazná rezervace
vyplňte formulář