Jógový pobyt plný radosti, pohybu a relaxace pro tělo i duši v Ománu vás bude bavit. O aktivní stránku pobytu se postará  instruktorka Kateřina, čekají Vás každý den 2 hodiny jemnné rehabilitační hatha jógy pro každého a pranajama – dechová technika. Na hladký průběh Vašeho pobytu a poznávací část se zaměří náš český delegát.

Panenská příroda, prastaré památky a nesmírně laskaví  lidé. Omán, skrytý poklad Orientu, si oproti moderní Dubaji zachoval svou původní tvář, přitom ale splňuje podmínky, které si stanoví i velmi nároční cestovatelé. Čeká na vás 2000 km dlouhé pobřeží s fjordy a opuštěnými plážemi, nedotčená pohoří, fascinující poušť i tisícileté památky, které můžete objevit na doplňkových výletech.

Luxusní hotely se zázemím pro odpočinek i aktivní dolovenou včetně cvičení jógy celkový dojem z Vaší exotické zimní dovolené doladí do detailu.

Letíme přímým letem z Prahy, doba letu je 6 hodin.

Teplota v zimních měsících odpovídá našemu  létu – voda i vzduch  kolem 27 -30°C

TERMÍN

 26.03.-02.04.2025

 

Vaše lektorka – Kateřina Nováková

Kateřina je zakladatelkou již druhého jógového studia. V roce 2010 založila známé OM Yoga studio na Pražském Kačerově a v roce 2018 se posunula do Průhonic, kde si otevřela studio JOGA Průhonice, které provozuje do dnešní doby.
Po mnoha studijních cestách do Indie a po zkušenosti několika jógových systémů, učí nyní dechové techniky,  rehabilitační hatha jogu založenou na propojení těla a dechu.
Její hlavní praxí je však dynamický systém Prana Vashya yoga. V současné době je v Čechách jedinou certifikovanou lektorkou, která učí tento systém tradičně a uceleně.
Kateřina Nováková
Omán – Muscat

VÍTEJTE V OMÁNU - MUSCAT

Omán – Muscat

HOTEL BARCELÓ MUSSANAH 4* all inclusive

Poloha

Resort se nachází přímo u písčité pláže v regionu Jižní Batinah u Ománského zálivu. Letiště je vzdálené cca 1 hodinu, samotný Muscat je vzdálený cca 1 hodinu a půl. Je ideálním výchozím bodem k objevování nejlépe střežených tajemství Středního východu.

Resort se skládá ze 3 budov, Vstupní hala s recepcí (24h), hlavní restaurace Mydan s terasou, kde se podávají snídaně, obědy i večeře.), kavárna (za poplatek), Deck bar (12:00-23:00), bar u bazénu (12:00-23:00), sisha bar (za poplatek), konferenční místnost. Hotel Barceló Mussanah Resort disponuje 4 bazény s výhledem na Ománský záliv a jedním dětským bazénem. Osušky, lehátka i slunečníky jsou u bazénu zdarma. Resort je obklopen krásnou zahradou a palmami. Celý komplex, včetně pláže má bezplatné Wi-Fi připojení.
Resort je přizpůsobený a vhodný i pro osoby s pohybovým omezením.

PlážSoukromá dlouhá písečná pláž u hotelu. Lehátka, osušky a slunečníky zdarma. Bar v rámci all inclusive u bazénu nedaleko pláže. Plážové altánky za poplatek.

Pokoje – DELUXE  31 m2

V základní ceně jsou nabízené pokoje typu Deluxe s možností až 2 přistýlek, o rozloze 31 m2 s výhledem do okolí a na pohoří Hajar. Pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, SAT/TV, WiFi, telefonem, minibarem (za poplatek), setem na přípravu kávy/čaje, trezorem a balkonem.

Za příplatek pokoje Superior s výhledem na moře, rodinné pokoje a suite, případně duplex pokoje pro 4-6 osob.

Na vyžádání je možné zajistit pokoj přizpůsobený pro osoby s pohybovým omezením (kategorie Deluxe a Superior). Pokoje jsou umístěné ve dvou budovách, v hlavní budově většinou základní typy pokojů, v druhé budově pokoje vyšších kategorií.

Exkluzivně lze za příplatek zahrnout do pobytu nezapomenutelné přenocování v poušti. Přespat v poušti je zážitek na celý život. Wahibská poušť vypadá jako z pohádky, všude kolem Vás budou jen nekonečné duny a hedvábný písek.

Více o vybavení hotelu

Minigolf, 2 tenisové kurty, stolní tenis, jóga (ráno na pláži, ve večerních hodinách u přístavu), badminton, volejbal, dětský klub, water park.
Součástí resortu je i Zayna Spa and Health Fitness Club , který má 10 místností pro procedury (za poplatek) a personalizované služby jako jsou lázně, sauna (jen v části pro muže), pára, jacuzzi a posilovna (zdarma). Posilovna je otevřena 24/7.
Za poplatek jsou také možné lekce potápění a plachtění na otevřeném moři, paddleboard, jet ski, banana boat, zipline, vodní dýmka a mnoho dalšího.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (6:30-10:30), obědy (12:30-15:30), večeře (18:30-22:30) formou bufetu, svačinu (16:30-17:30), nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.
Od soboty do čtvrtka se alkohol podává od 12:00 do 23:00. V pátek jsou alkoholické nápoje podávány od 14:00 do 23:00. Dle místních zákonů – od 21:00 hod. nemají děti přístup do baru u bazénu a jeho okolí.

Cena zahrnuje:

  • Letenku z/do Prahy (přímý let do Muscatu)
  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji , s all inclusive
  • Dopravu klimatizovaným autobusem z/na letiště do hotelu
  • Český delegát
  • Jógová praxe pod vedením Kateřiny
  • Zákonné pojištění CK

Můžete si připlatit:

Komplexní cestovní pojištění včetně covid a storna zájezdu 

Ostatní příplatky: bakšišné (spropitné místním průvodcům a řidičům) : 35 USD/ celý pobyt

Doplňkové výlety ( výběr na místě)

* Prohlídka Muscatu s průvodcem

* Potápění a šnorchlování na Daymaniatských ostrovech

* Bimmah Sink Hole – Wadi Shab (lehká turistika a plavání) 

* Poušť Wahiba a západ slunce na dunách ( s možností přespat v pouštním kempu)

* Nizwa – pevnost a výroba lodí

* Jebel Shams – Grand Canyon

CENA

34 390,-

(kapacita skupiny omezena na 8 pokojů, s rezervací neváhejte)

DOPLŇKOVÉ VÝLETY

PLATBA A STORNO

Záloha při rezervaci více než 3 měsíce před cestou 6 000,- Kč, jinak 20%, doplatek 4 týdny před cestou.

Cestovní pojištění je splatné se zálohou zájezdu.

Pokud se obáváte možných změn z vaší strany, doporučujeme uzavřít komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu.

Ck je pojištěna proti úpadku u pojišťovny ARCUS SOLUTION

Nezávazná rezervace
vyplňte formulář