Proč  s námi na dovolenou do Dubaje?

Skvělé klima pro zimní dovolenou u moře – impozatní výstava EXPO – 4* hotel na Palm Jumeirah s bezkonkurečním výhledem a polopenzí, kdy si můžete vybrat snídani a oběd nebo večeři –  týdenní program : 3 výlety s našim českým průvodcem  a 4 dny volno na koupání, relax a volný čas v Dubaji – přímý let s občerstvením a odbavenými zavazadly .

O vše se postaráme  a Vy nic neriskujete – v případě závažných změn podmínek cestování v souvislosti s covid  (karanténa, lockdown) vracíme peníze zpět.

 

Covid info

Průběžně aktualizujeme. SAE  je momentálně v zelené zóně zemí.  Pro vstup do země a odlet je třeba PCR test ne starší než 72 h.
Je povinné mít uzavřené cestovní pojištění na výlohy covid, které nabízíme též v rámci komplexního cestovní pojištění (léčebné výlohy, zavazadlo, covid, storno) a vyplnit příjezdový formulář do země.

TERMÍN

20.02.-27.02.2022

Den 01

Odlet z Prahy

Přímý let z Prahy do Dubaje ve večerních hodinách ( let 6 hodin, kabinové a odbavené zavazadlo v ceně, teplé občerstvení)

Hotel, Dead Sea

ALOFT HOTEL 4* PALM JUMEIRAH

Den 02

Dubaj – první den na místě

Po přistání a vyřízení vstupních formalit transfer do hotelu Aloft 4* na Palm Juhmeirah. Odpočiňte si, zajděte na pláž, vychutnejte si oběd nebo večeři formou bufetu..

Těšte se na Dubaj..

Den 03

Dubaj – city tour – prohlídka města s průvodcem

Po snídani se vydáte s našim průvodcem objevit to nejlepší z Dubaje –  půldenní prohlídka města. Okružní jízda se zastávkou u plážového klubu Burj Al Arab, dále si prohlédnete velkou mešitu Jumeirah, Dubajské muzeum, moderní střed města a   zastavíte se i na tradičním trhu s kořením, oblečením a zlatem. Po návratu do hotelu večeře

Den 04

Návštěva výstavy EXPO

Po snídani  odjezd na celodenní  prohlídku EXPO, jehož hlavním tématem je „Propojování myslí a  vytváření budoucnosti“. Dílčí témata Příležitosti, Mobilita a Udržitelnost nás mají  inspirovat  k ochraně planety, objevování nových horizontů a vytváření lepší budoucnosti. Vše se pojato interaktivně, zábavně a velkolepě! Začít můžete prohlídkou více než 190 pavilonů účastnících se zemí – každý z nich je věnován tomu nejlepšímu z dané země. Mezi nejzajímavější patří pavilon Spojených arabských emirátů, jehož koncepci navrhl Santiago Calatrava a který připomíná vzlétajícího sokola a představuje to nejlepší z emirátské kultury.

Ve Švédském pavilonu najdete les inspirovaný spojením skandinávských lesů a arabského geometrického designu, v Australském pavilonu interaktivní obsah, který oživuje příběhy z australského kontinentu, v Polském pavilonu kinetická hejna ptáků, která se vznášejí nad hlavami návštěvníků, a mnoho dalšího.

Můžete zde zažít také více než 200 kulinářských zážitků. Nenechte si ujít africkou jídelnu Alkebulan,kde můžete ochutnat pouliční jídla ze západní Afriky, grilovaná masa se zanzibarským a keňským kořením i tuniské kuře baharat. Plné lahodných pochoutek jsou také pavilony jednotlivých zemí, od nejlepší švýcarské čokolády   po čerstvě připravené belgické vafle.

Nechte se překvapit českou expozicí, kterou najdete hned za vchodem do Expo.

A ohromující je osvětlení všech pavilonů ve večerních hodinách! těště se..

Navštivně oficiální webové stránky Expo

https://www.expo2020dubai.com/en/understanding-expo/participants/country-pavilions

 

Den 05

Volný den podle Vašich představ

Užijte si den podle Vaší chuti – koupání, opalování, odpočinek, shopping mall centra nebo doplňkový výlet do Abu Dhabí, potápění pro začátečníky i odvážné profesionály, vodní park i kuriozní lyžování na vnitřní zasněžené sjezdovce. Pro jakoukoliv radu Vám bude k dispozici náš průvodce.  Snídaně, oběd/ nebo večeře v hotelu.

Den 06

Pouštní safari – džípy, velbloudi, opuletní večeře, břišní tanečnice..

Po snídaně volné dopoledne, po obědě odjezd do pouště, kde zažijete ikonické odpoledne při jízdě po dunáchWD jeepy, projížďku na velbloudovi, vychutnáte si vodní dýmku, západ slunce i tradiční večeři s grilováním a tancem břišních tanečnic.

Den 07

Volný den před odletem

Snídani a oběd/ nebo večeři máte zajištěnou v hotelu. Ostatní program podle Vaší chuti můžete strávit ve městě, na pláži, na doplňkovém výletu nebo při sportovních aktivitách.

Den 08

Odlet do ČR

Snídaně, pozdější  checkout z hotelu a transfer na letiště. Odlet  do Prahy v 17:00 hodin.

CENA ZAHRNUJE

Letenku Praha – Dubaj – Praha (přímý let, 7 kg kabinové a  20 kg odbavené zavazadlo, teplé občerstvení a nápoje ), transfery klimatizovaným autobusem, 7 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí formou bufetu ( na výběr oběd nebo večeře), prohlídka Dubaje s průvodcem, výlet na pouštní safari s tradičním večerem, vstupenka na EXPO , služby českého delegáta, zákonné pojištění CK.

Můžete si připlatit:

Komplexní cestovní pojištění včetně covid a storna zájezdu: 800,- Kč/dospělý, 500,- Kč/ děti do 18 ti let

Platební podmínky a storno:

Při zakoupení zájezdu více než 3 měsíce předem záloha 5000,- Kč jinak 30%, doplatek měsíc před odletem. V případě významných změn podmínek cestování ( karanténa, lockdown destinace) vracíme peníze zpět.

CENA

39 490,-

děti 2-12 let: 25 490,-

děti 0-2 roky s rodiči: 4 500,-

Nezávazná rezervace

Offline verze zájezdu